Firma Air-com od początku swojej działalności za cel stawia sobie świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dlatego też współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami, należącymi do liderów na rynkach polskim i światowym. Przez lata obecności na rynku naszymi partnerami w biznesie były dziesiątki przedsiębiorstw. Dzisiaj w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć produkty takich marek, jak m.in.: Festo, Hydac czy IMI Norgren.

Festo

Festo to z pochodzenia niemiecka marka z niemal 100-letnią tradycją. Obecnie produkty tej międzynarodowej korporacji wspierają rozwój przemysłowy w 176 krajach na świecie. Przedsiębiorstwo Festo poza produkcją, zajmuje się również prowadzeniem intensywnych badań mających na celu doprowadzenie do jeszcze bardziej zaawansowanej automatyzacji w branżach: spożywczej, energetycznej, chemicznej, motoryzacyjnej i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się z produktami marki Festo dostępnymi w naszej ofercie.

Hydac

Hydac to również firma międzynarodowa o korzeniach niemieckich. Od ponad pół wieku marka obecna jest również na rynku polskim oraz w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Przedsiębiorstwo uchodzi za pioniera w dziedzinie rozwoju hydrauliki siłowej w tym regionie. Produkty marki Hydac słyną z innowacyjności, którą zawdzięczają pracy najlepszych inżynierów na świecie.

IMI Norgren

IMI Norgren to przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu, dysponujące zakładami produkcyjnymi oraz centrami badawczymi na kilku kontynentach. Produkty tej marki dystrybuowane są do ponad 50 krajów i wszędzie, gdzie można je znaleźć, są cenione za wydajność i trwałość. Producent podąża za oczekiwania klientów, dostosowując swoje produkty do zmieniającego się rynku.